| koool a întrebat:

AM o problema, am mp4 coby : http://www.google.ro/......tp?/imgres Iar la toata castile care le pun se aude foarte rau adica se aude intr-un fel doar vocal, imi puteti da o parere?

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Incearca sa te interesezi dupa o pereche de casti originala. dar daca mp4 nu se aude nici fara casti bine inseamna ca este ceva din interior. daca l-ai cumparat din magazin mergi cu el si incearca sa il bagi intr-o verificare poate nah.are un surubel care nu este strans calumea