| Daniel_Gabriel_1995 a întrebat:

Am o problema, am un mouse de peste 5 ani de zile si imi face figuri, el are curent dar nu misca cursorul am schimbat porturile usb, are curent dar nu functioneaza. Am instalat si drivere tot degeaba nu mi-l citeste, imi citeste doar tastatura si mouse-ul de la laptop, ce ar putea fi? Mentionez ca am si o tastatura si pana ieri ambele mergeau perfect la laptop iar tastatura nu are curent in orice port, mentionez ca laptopul este nou luat de pe eMAG

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

E simplu incearca mousul la alt laptop sau pc si vezi daca merge.