| mircea19 a întrebat:

Am o problema cand vreau sa reinstalez windows 7.Intru,dau pe boot usb, pana la un moment dat cand atunci dupa ce trebuie sa setez limba si data dau pe install si pe urma da eroare urmatoare:Select to driver to be instaled.
Load driver:A required CD/DVDdrive device driver is missing.If you have a driverfloppy disk, DVD or Usb flash drive please istert it now. Cine imi spune funda si tot ce vrea el!

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Windows 7 poate sa fie instalat direct de pe PC.Doar sa nu formatezi paritia in care e install-ul in timp ce-l instalezi.

| Evolution a răspuns:

Nu ai pus bine windows-ul pe stick, este incomplet, repune din nou windows-ul sau incearca cu un cd sau alt stick happy

| Adrian_Surugiu_1998 a răspuns:

Salut. Windowsul nu are nimic. Stickul trebuie sa fie bootabil( sa poata fi citit de pc, laptop, etc. chiar si atunci cand se reporneste pc, etc.). Daca nu ai stickul bootabil fa rost de un DVD/CD cu windows 7 si reistaleazal pe calculator.