| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema ciudata pe Facebook. Am observat ca incepand de astazi nu mai pot ascunde postarile prietenilor/ paginilor in News Feed.

Se intampla doar la mine sau e o problema generala de la ei?

Pana acum mergea perfect, insa daca ii dau hide unei postari aceasta ramane in continuare...am incercat de o gramada de ori, am crezut ca am vreo problema cu netul, dar nicio sansa...

5 răspunsuri:
| Ilie_Robert_1991 a răspuns:

Ieri mergea perfect treaba asta. Se pare ca ar fi o problema de la ei.

| Wildwlves a răspuns (pentru Ilie_Robert_1991):

Si tu ai aceeasi problema, nu? E chiar enervant

| Ilie_Robert_1991 a răspuns (pentru Wildwlves):

Da.Ar putea sa isi revina mai spre seara, sau chiar maine.Se mai intampla chestii de genul. Poate incearca sa faca niste updateuri.

| Maria1501 a răspuns:

Buna. Am patit si eu asa...mie mi-a mers pentru ca mi-am dezinstalat Facebook-ul si l-am reinstalat...si dupa mi-a mers. Sau mai e o metoda sa te deloghezi...si sa te loghezi la loc.

| Wildwlves a răspuns (pentru Maria1501):

Am facut tot ce e posibil, am incercat chiar si de pe alt browser + alt pc si degeaba..initial am crezut ca e vorba de contul meu pentru ca altei persoane ii merge.