| asy25 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul: de fiecare data cand incerc sa schimb data, ora sau sa intru in control panel (orice apas din control pane) imi apare eroarea:"WINDOWS nu a gasit C/WINDOWS/system32/rundll32.exe.Verificati daca ati tastat corect numele, apoi incercati din nou.Pentru a cauta un fisier, faceti clic pe butonul start, apoi pe cautare" si eu nu inteleg care nume, ce nu gasete, de ce nu gaseste?

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Am raspuns odata.

| jeffery a răspuns:

Problema la Windows. Probabil la instalarea windows-ului ti-au dat ceva erori la care ai dat ignore, sau pur si simplu Windows-ul nu e bun. Incearca o reinstalare. Bafta

| GeOrgi_Geo_1997 a răspuns:

Descarci fisierul de pe pagina asta http://www.dougknox.com/xp/file_assoc.htm
al 9-lea cel cu exe file association fix, il dezarhivezi si il deschizi.

| Ceasca a răspuns:

Pentru ca nu e instalat bine windowsu sau ceva de genul.Reinstaleaza windowsul. Funda?