| Marymary05 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul intru pe cont imi apare bara de sus dar nu apar postarile, absolut nimic si se tot incarca ( pe orice browser si orice cont de facebook). sau cateodata imi apar unele postari dar merge super greu. Deja nu mai suport

2 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Ori este o problema cu facebook ori viteza la internet este slaba, si la mine tot asa-i chiar azi dimineata

| mahomie4life a răspuns:

Am avut aceeasi problema, insa doar cu contul meu,cand intram, asteptam sa mearga dar pe degeaba,nu mergea deloc,mi-am schimbat parola de pe telefon,tot asa, pana la urma m-am dat batuta, o saptamana nu am mai intrat pe facebook, si apoi cand am intrat, am vazut ca s-a rezolvat.