| Maj3stic a întrebat:

Am o problema cu goole chrome nu mai pot sa il actualizez imi spune ca< Actualizările sunt dezactivate de administrator> cum pot sa le reactivez?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa click pe meniul Chrome in bara de instrumente a browserului.Selecteaza "Actualizați Google Chrome". In dialogul de confirmare care apare, da click pe OK. Browserul iti va salva filele si ferestrele deschise si le va redeschide automat cand este pornit din nou.