| DenisIonut01 a întrebat:

Am o problema cu internetul,cand se conecteaza tatal meu de pe telefon la internet si intra sa se joace pe jocuri care necesita net sau doar cautand pe internet reviste,ziare etc. Imi face lag la jocul meu (counter-strike) si nu imi dau seama de ce. El avand un Allview soul x1, eu am un s2 si eu cand intru pe net nu imi fac lag deci ma gandesc ca e problema la telefonul lui. Vreo rezolvare?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti aceiasi adresa IP cand va legati la routerul Wifi.

| DenisIonut01 explică (pentru anonim_4396):

Si cum il schimb? sm dat resetare modem dar la fel face

| Vladutzutvi a răspuns:

Pai cea mai plauzibila idee ar fi ca tu ai net slab (probabil Romtelecom, ca stiu ca ei au net slab) si telefonul tatalui tau consuma mult trafic, alt fel nu imi explic.