| edygman a întrebat:

Am o problema cu internetul : de fiecare data cand aprind calculatorul, trebuie sa dezinstalez si sa instalez driverul pentru internet.Stiti cumva din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| catafan a răspuns:

Reinstaleaza windowsu driveru la-i mai folosit e logic si netu ti-a mers probabil ca ai instalat un program panarama ce-ti blocheaza netu firewall in general am patit si eu

3 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Da, nu ai ultimul driver
http://www.drivereasy.com/
descarca de aici programul si dai un scan apoi instaleaza driverul gasit

| omide a răspuns:

Nu am auzit de driver pentru internet.
am auzit de driver pentru placa de retea.
vb cumva de placa de retea?

| Betivu a răspuns:

Probabil nu-i bun driverul, incearca altul.