| Kyzz a întrebat:

Am o problema cu jocul sau cu laptopul.intru in fifa 2007 si in joc intra dar cand vreau sa intru in meci se restarteaza laptopul...eu cred ca e din cauza placii video sis mirage 3 graphics, 256 mb.
Cum sa fac sa imi mearga jocul.am un laptop fujitsu siemens esprimo mobile v5535 procesor intel celeron, 1, 25 RAM... Ce sa fac? cumpar placa video(daca se poate)? Modific setarile? plss. Dau fundita!happy

2 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Daca ai procesor sub 2 Ghz din cauza lui se restrateaza PC-ul, se incalzeste si se restarteaza.
Baftawinking

Răspuns utilizator avertizat