| Nightborn a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu. Am detaliat-o aici : http://www.indungi.ro/forum/topic/371473-laptop/. Daca aveti vreo idee, astept raspuns ori aici, ori acolo.

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Conecteaza laptopul la un monitor extern si vezi daca persista problema. Oricum, din cate se pare, problema ar putea fi, fie de la placa video, fie de la driverul placii video (in cazul asta ai putea cauta ultima actualizare si sa verifici daca e de la driver).

| Jipa95 a răspuns:

Din ce am citit acolo concluzia mea este ca s-a dus chipul grafic din procesor nu mai reda grafica in jocuri, video, etc. Nu cred ca problema tine de display ci de procesor.