| Xulescu2 a întrebat:

Am o problema cu messu. Nu vad ce scriu eu si nici ce-mi scrie altu'. Am reinstalat messu dar nimic... ce sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| maryanshmen a răspuns:

Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter, se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi, se da click pe

HKEY_CURRENT_USER, dupa care Software, dupa care Microsoft, dupa care Windows, dupa care CurrentVersion, dupa care Internet Settings, dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete

Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC, sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal... enjoy it.

3 răspunsuri:
| andy_3286 a răspuns:

Priveste tutorialul asta, http://www.videotutorial.ro/? p=1922

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel.eu selectam scrisul dadeam click dreapta si select all iar apoi imi aparea scrisul. sper ca te-am ajutat. pup. ceaw

| deealove_5589 a răspuns:

Si eu am patit asa, da mi-as spus un om care se pricepe cum sa fac: instaleaza din nou internet explorer 8, adica eu 8 l-am instalat si de fiecare data cand faceam asa mergea. Poate te intrebi de ce interneti explorer...pentru ca internet explorer are nu stiu ce legatura cu Yahoo si de pe internet explorer isi ia scripturi si ce-i mai trebuie.