| Romania2014 a întrebat:

Am o problema cu Minecraft, ma joc putin si imi apare o eroare "Out of Memory"cine ma poate ajuta? Am incecat multe chestii dar nimic.crying
Dau funda celui care ma poate ajuta si va merge happy

Răspuns Câştigător
| LowWw a răspuns:

Dai run as administrator
run in compatibility cu windows xp ( daca ai 7)

asta mi-a mers mie

6 răspunsuri:
| Romania2014 explică:

Mssssss

| AnaLove444 a răspuns:

Aşa mi se întîmpla şi mie. Ei bine asta se întîmplă cîteodată că ai multe lumi dacă mai îţi ştegi din cele care te plictisesc nu o să mai ai problema asta. Funda? Glumeam happy

| Mafios a răspuns:

Salut, uite problemele des intalnite si de ce : http://www.minecraft-romania.com/......2791.html!

| masterulyo a răspuns:

Downloadeaza-l iar la minecraft Romania download mine craft mirror si next next si il bagi alt undeva

| Colosus1000 a răspuns:

Nu ai memorie destula pentru Minecraft

| Sandu_Victor_1993 a răspuns:

Minecraft este un joc care necesita multe resurse ale calculatorului.Ai nevoie de mai multa memorie.(sterge cateva lumi sau ceva din calculator sau cumparati).