| TudorDaniel29 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul, sau cel putin asa cred eu.Se inchide singur si nu stiu exact daca este de la vreo componenta, de la cablurile de alimentare sau de la windows.Problema e ca in bloc sunt si niste pene de curent si ma gandesc ca s-ar putea inchide din cauza asta. Adica se ia curentul pentru scurt timp. Ex. Televizorul nu se stinge, lumina nu se stinge, insa nu mai are aceeasi forta sa zic asa sa lumineze la fel, doar PC-ul se inchide. Ar putea fi si din cauza asta?

Va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

DA. Se poate inchide de la fluctuatiile de tensiune. Ar fi bine sa iti iei un stabilizator.

| TudorDaniel29 explică (pentru danutzu96):

Da am mai intrebat pe cineva care se pricepe, si a zis ca si tine, ca ar fi bun un stabilizator.