| Clarx a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. Toate programele si fisierele din calculator sunt subliniate iar cand dau o data click pe un fisier/program, calculatorul mai da un click automat si intra in programul respectiv, si ma deranjeaza in special cand dau click din greseala pe un program si mi-l aprinde automat. Dau funda pentru solutie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca din control panel la mouse and keyboard settings, umbla pe acolo poate reusesti

| Clarx explică (pentru anonim_4396):

Unde exact? Sunt o gramada de setari. Calculatorul meu are Windows XP.

| Clarx explică (pentru anonim_4396):

Am reusit sa rezolv problema: am intrat in control panel, apoi la "Appearance and Themes" apoi la "Folder options". Multumesc pentru indicatii