| upstonik a întrebat:

Am o problema cu telefonul, aseara am dat vreo 50-60 smsuri pana pe la vreo 1 noaptea, de atunci am incercat sa mai dau cateva si nimic, persoana nu le prima, m-a sunat si mi-a zis ca nu a primit nimic, astazi incerc cu un telefon din familie, dau un simplu sms, imi arata mesaj expediat, dar nici dupa 30 minute nu merge! Specific e un NOKIA 1209 straight face pe asta dau smsuri de toata viatalaughing

Răspuns Câştigător
| MariuZ a răspuns:

50-60 smsuri intr-o seara?! De aia nu mai merge!

1 răspuns:
| upstonik explică:

Rezolvat! trebuia sa dau restart la telefon laughing acum is pe sistem