| gabor_8975 a întrebat:

Am o problema cu windowsul...am o versiune care imi instaleaza si driverele de sunet. da am pierdut cd-u si trebuie sa-mi reinstalez windowsul
stiti de unde pot scoate unul care imi instaleaza si driverele de la sunet
si nu ziceti sa iau driverele de pe cd la unitate ca l-am pierdut si pe ala =]
un link de unde pot scoate?:]...

1 răspuns:
| Skipper_1208 a răspuns:

Pai...nu stiu un sit de unde sa descarci un astfel de windows, dar pot sa descarci un windows normal dupa care sa ei driverele de pe net
Incearca pe www.itzone.ro
Sper ca te-am putut ajuta!