| stclx2 a întrebat:

Am o problema cu word atunci cand scriu un rand si dau enter...lasa mai mult spatiu (cam un rand liber) si nu e practic deloc ca e mult spatiu irosit pe foaie. Dau fundita!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de ce Word folosesti. La Word 2003: intri in Format/Paragraph/Indents and Spacing si la Spacing selectezi 0, atat la Before, cat si la After si dai OK. La Word 2007 activezi, din bara de unelte, butonul pe care scrie No spacing. Succes si numai bine!

8 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Uite-te aici.Asa poti schimba si distanta dintre paragrafe http://i55.tinypic.com/14o7whf.jpg

| Robert a răspuns:

Uite-te aici.Asa poti schimba si distanta dintre paragrafe http://i55.tinypic.com/14o7whf.jpg

| Minalore a răspuns:

Stiu...si mie mi se intampla si pare ca nu se rezolva...

| stclx2 explică:

Mai am o intrebarebig grin am word 2003 da este in limba romana si nu stiu cum sa-l setez in engleza

| Laurretta a răspuns:

Trebuie sa modifici de la spatiu. probabil ai setat spatiul dupa de 6 sau 12 etc. ca sa nu-ti mai lase atata spatiu da clik pe pagina home si deschide pagina paragraf si seteaza spatiu dupa de 0.

| milz a răspuns:

Selecteaza "no spacing", bara d sus

| eueu1212 a răspuns:

Buna! Deci unde ai sus : bold italic underline... dupa ai alinierea left, right etc si dupa aia ai line spacing. Acolo alegi cel mai putin si nu o sa mai ai spatiere mare! funditabatting eyelashes? Bye

| kappi a răspuns:

Da la orele de TIC tu unde erai?