| Arhix a întrebat:

Am o problema cu Youtube in ultimele zile.
Sunt genul de persoana care pune o melodie pe Youtube si desfasor alte activitati, Youtube prin acea Redare automata o sa puna alte melodii asemanatoare. Ei bine, dupa o melodie, in loc sa treaca 10 secunde sa puna alta melodie imi apare "Redarea automata este intrerupta" fara niciun motiv. Are cineva vreo idee?

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Deschide o fila incognito si intra acolo pe Youtube, vezi daca-ti face la fel, daca da, incearca pe alt browser.