| eAlin a întrebat:

Am o problema. De la un timp niste jocuri care imi mergeau (le-am jucat ) nu imi mai merg. Se deschide si imi apare ecranul negru, dar sunetul se aude. Precizez ca am Windows 7. Am un Acer Aspire 5738z cu procesor de 2gHz, 4 gb ram si placa video integrata intel gma 4500m.

3 răspunsuri:
| kr.mdy a răspuns:

Reinstaleaza Windowsul, ai virusi.

| marius5600 a răspuns:

Vezi ce e cu placa video(drivere?)

| eAlin explică:

N-am virusi :-P; Windowsul e proaspat reinstalat.
Am rezolvat problema inainte sa-mi raspundeti(am uitat sa postez)... am dezinstalat driverul placii video si l-am lasat pe cel al windousului. Acum merge.;-)