| ZeZeLyon a întrebat:

Am o Problema! Dupa ce instalez windows-ul internetul a mers cu viteza de 100.0 mbs, dar acum viteza a scazut la 10.0 mbs.(dupa vreo 2 saptamani) am acceasi problema si pe windows 8 si pe 10.Imi puteti spune care este problema?

Mentionez ca mai foloseste cineva aceeasi retea cu viteze de 100.0 mbs.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza un driver mai nou pentru placa de retea sau in ultima instanta schimba placa de retea.

| ZeZeLyon explică (pentru Intruder19):

Am cel mai nou driver...

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mentionez ca mai foloseste cineva aceeasi retea cu viteze de 100.0 mbs...adica?