| Gaina_Iulian_1995 a întrebat:

Am o problema la laptop, cand imi deschid windous-ul nu-mi merge sunetul imi apare S\PDIF. iar cand ii dau restart si mi se deschide a II-a oare imi merge. Ma puteti ajuta cu un driver sau un link de descarcare pentru un compaq cq58-250sq windows 7-64biti.
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Site-ul Hp ofera drivere oficiale doar pentru sistemul de operare Windows 8 (32 si 64 biti). Pentru sisteme mai vechi nu exista drivere oficiale, de aceea e necesar sa cauti solutii din surse externe.