| ed23tm a întrebat:

Am o problema la pc, de multe ori mi se stinge brusc mausul, nu mai apare lumina rosie (laserul), nici daca dau restart la pc nu dispare problema, mausul functioneaza doar daca sting calculatorul si il pornesc la loc, care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| helena09 a răspuns:

Daca e mous fara fir poate a slaba bateria.Asa am patit si eu si nu stiam ce s-a intamplat.Incearca ca nu ai nimic de pierdut. Daca nu e bateria de vina atunci nu stiu ce sa iti zic ca are.