| Belciu_Lili_1999 a întrebat:

Am o problema la vizionarea online a anime-urilor si serialelor, cand dau play nu se incarca adica nu ca se blocheaza imi apare cercul de loading si altceva nu apare, am incercat sa astept si tot nu a mers, stiti care e problema? sau daca nu un site bune de dowloadat (nu stiu cum se scrie) anime-uri si seriale
Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| NaneSchizophrenia a răspuns:

La toate playere face asa? incearca alte filme/seriale care au alte feluri de playere si vezi daca merge.

3 răspunsuri:
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Iti merge greu pc, cea mais sigura varianta.
Hmm - Nu stiu, majoritatea sunt virusate, piratate.
Recomand sa-ti schimb windowsul.
Bafta! Funda?big grin

| Belciu_Lili_1999 explică (pentru NaneSchizophrenia):

Inainte imi mergea, dupa ce mi-am schimbat windowsul nu mai merge. Nu mai stiu ce sa ii fac

| Belciu_Lili_1999 explică (pentru NaneSchizophrenia):

Nu merge am incercat

| NaneSchizophrenia a răspuns (pentru Belciu_Lili_1999):

La toate playere face asa? incearca alte filme/seriale care au alte feluri de playere si vezi daca merge.