| zurghii a întrebat:

Am o problema pentru instalarea google-ului. nu pot sa il instalez pe PC. intru pe site-ul lor, il descarc, apas sa il instalez si imi da sa dau run, dau si dupa scrie mare pe ecran : Se initiaza, si dupa aceea nu mai apare nimica. se opreste instalarea pursi simplu? ajutor?

1 răspuns:
| AlexandruBotoaca a răspuns:

1. Vreau reply cu specifiicatile PC-ului + windows-u. 2. Incearca sa iei de pe alt browser, downladeaza opera sau mozila si downladeaza de pe unele de pe alea chrome.