| Nadiiii a întrebat:

Am o problema urgenta. Am incercat sa ma loghez dupa telefon si pc pe fb si imi aparea o fereastra unde-mi spunea ca cineva dupa un browser necunoscut a incercat sa se logheze pe fb meu si cum parea un browser suspect ( dupa care nu m-am mai conectat) m-a pus sa aleg intre doua chenare "eu, am fost" si "nu, eu am fost", si cum nu am fost eu aceea am ales a doua varianta. Acum am 2 intrebari

1. Persoana respectiva mi-a intrat pe fb?

2.Cum pot afla cine a fost?

FUNDA!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu erai acela.Asa am patit si eu la prima mea conectare de pe telefon.

| Nadiiii explică (pentru darrio2007):

Nu este prima data cand ma conectez dupa telefon

| GreenBubble a răspuns:

Uita-te pe mail.Ar fi trebuit sa primesti un mail in care vei vedea ora, localitatea, IP-ul pesoanei si browser-ul cu care s-a logat pe contl tau.Astea sunt singurele informatii pe care le poti afla si schimba-ti parola...

Take care!(^_^)