| Anonimus100 a întrebat:

Am o problema URIASA. Mi-am uitat modelul(parola) de la telefon si ma pune sa bag adresa de e-mail si parola si le bag corect pentru ca ma conectez cu ele si tot nu merge.care trebuie sa o bag? de e-mail sau de gmail? Imi scrie sus Prea multe incercari esuate! ce sa fac?

2 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Trebuie sa te conectezi cu contul pe care ti l-ai facut cand ai setat prima data telefonul, adica contul de Google(Gmail)

| Dzeko7 a răspuns:

Gmail.Si mie mi s-a întâmplat la fel până la urmă mi-am resetat telefonul ca n-am avut de ales.Cauta pe internet cum sa-l resetezi.Pe cele mai multe scoţi bateria apesi in acelaşi timp butonul de pornire si butonul de volum(ala de jos nu de sus) apoi dai la factory reset dar difera de la telefon la telefon.