| pisiiiiii a întrebat:

Am o tableta Allview si cand incerc sa o deschid se blocheaza ca si cand ar trebui sa se deschida dar nu o face. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| KendyforAll a răspuns:

A.sună la service
b. cere banii înapoi dacă te mai încadrezi în perioada aceea

| GorgovanVlad a răspuns:

Daca ai o tableta speed duo(sau ceva asemanator) poti incerca sa cauti un orificiu langa care scrie reset(la Allview, in general se afla langa microfon). Sper ca te-am ajutat.
P.S.Iti garantez ca nu-ti vei pierde memoria salvata(e ca un restart la PC)

| FanClubTPU a răspuns:

Las-o sa se descarce cateva zile si dupa vei putea sa o folosesti!