| GeO231 a întrebat:

Am o tableta Allview Viva Q7 Life si din greseala mi-a alunecat din mana si trantindu-se s-a spart digitizerul, tableta merge imaginea se vede dar nu reactioneaza la touch.Deci cam cat m-ar costa sa o repar? Va rog sa-mi raspundeti repede.(Funda)

Răspuns Câştigător
| Ceausescu1234567890 a răspuns:

Ca sa o repari tear costa 100-200 ron

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare,

Cu siguranta te costa mult, foarte mult chiar, aproape 105 Lei :). Am cautat digitizer modelul tau si uite ca eu am gasit un link.

http://www.protableta.ro/......-life.html

Succes! Si ai grija pe viitor;)

| MinivaGSM a răspuns:

Un raspuns cert: touchscreen 79 RON, cu montaj 30 RON. Un total de 109 RON si 6 luni de zile garantie pentru piesa si manopera.

Un link util aici https://www.minivagsm.ro/touchscreen-geam-sticla-allview-viva-q7-life

O seara frumoasa!

| pisicutaKity a răspuns:

Aici nu merge cu garantia. Te poti duce in magazinul de unde ai achizitionat-o cu bonul, cutia si tableta. Angajatii sunt nevoiti sa te ajute. Daca te costa prea mult... Cumparati una noua!
Multa bafta!