| Makiii a întrebat:

Am o tableta Asus memo pad hd 7 me173x si am descarcat-o de tot si cand am pus-o la incarcat nu mai incarca si nici nu se mai deschide...ce pot sa-i fac? DAU FUNDA! multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai ai rabdare. Daca ai terminat bateria asa se intampla. Asteapta jumatate de ora. Daca tot nu se deschide, conecteaza tableta la pc, vezi daca vrea.

| Makiii explică:

Am incercat aste

| Ionutz_Dark_1996 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie schimbai incarcatoru sau daca nu merge dul la reparat