| marian5946 a întrebat:

Am o tableta de la Allview iar cand vreau sa o incarc nu imi arata ca incarca doar daca o inchid si o las asa,si mai am o problema, incerc sa ma conectez cu cablul USB la pc dar nu functioneaza mai mult de un minut.Din ce cauza se intampla toate chestiile astea?

Răspuns Câştigător
| victor30 a răspuns:

Cel mai bine faci asa cum a zis cineva mai sus, resetezi la setarile din fabrica, daca iti face tot asa pot fi 2 posibilitati, problema de soft sau problema fizica si in ambele cazuri daca mai ai garantie o duci acolo daca nu la alt service.

3 răspunsuri:
| ISOtech a răspuns:

Incearca totusi sa-i dai setarile din fabrica, daca nici asa nu merge te poti duce cu ea la un service ei iti pot spune cel mai bine ce are.winking

| victor30 a răspuns:

Am vazut tabletele de la Cosmote la "oferta" la abonamente care se incarca doar daca nu sunt folosite deci inchise. Nu functioneaza cand conectezi usb ul in ce sens? se deconecteaza?

| marian5946 explică (pentru victor30):

Conectez USB-ul si imi apare "instalare mediu USB" totul bine pana acum dar dupa un minut se deconecteaza si incearca sa se reconecteze.

| victor30 a răspuns (pentru marian5946):

Cel mai bine faci asa cum a zis cineva mai sus, resetezi la setarile din fabrica, daca iti face tot asa pot fi 2 posibilitati, problema de soft sau problema fizica si in ambele cazuri daca mai ai garantie o duci acolo daca nu la alt service.