| vopsitorul a întrebat:

Am o tableta e-boda essential A200 si am uitat modelul.
Cum o deblochez? dau funda cine ma juta pls

2 răspunsuri:
| Ex7R3aM47 a răspuns:

Eu stiu.Eu stiu.Deci daca ai cont google stiu, daca nu, nu stiu.Dar cred ca ai deoarece ca sa utilizezi google play iti trebuie cont.Greseste de multe ori modelul pana zice asa:
Ati gresit de 5 ori modelul.blah.blah.blah.
Apoi in colt dreapta jos iti arata :
Am uitat modelul.Sau ceva de genu.
Te conectezi cu contul google si dupa iti faci alt model. Sper ca te-am ajutat.Bafta.

| tay587458975 a răspuns:

Nu cred ca o mai poti face.Am si eu o tableta Goclevvre Tab A93 si a mea s-a blocat si nu poti sa te conectezi la contul Google sau sa faci altul ca nu ai net, si iti trebuie Wi-Fi activat. Sper ca te-am ajutat