| thezbx a întrebat:

Am o tableta e-boda. nu se mai deschide. am incercat sa o aprind, sa o incarc, sa intru in bios, sa o resetez (are orificiu din acela in care bagi scobitoarea) si nimic. daca o conectez la pc nu o vede, probabil din cauza ca e stinsa. nu pot sa ajung nici la baterie. ce sa ii fac? in afara de a o arunca la gunoi laughing

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

O poti duce pentru verificari si reparatie in service! Macar sa afli unde e problema si daca merita repunerea ei in functiune.

| thezbx explică (pentru dannyel86):

Am incarcat-o cu incarcatorul de la telefon care scoate un amperaj mai mare si s-a deschis. multumesc de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa tii apasat butonul de pornire si cel dela volulul + in acelasi timp incontinuu pana iti apare ceva pe ecran.Acolo ii dai reset sau recovery.

| thezbx explică (pentru anonim_4396):

Tocmai am spus ca nu merge