| saiyanul a întrebat:

Am o tableta I-INN active 10 A si cand instalez unele programe gen google+ si jocuri ca minion rush sau plants vs zombies 2 imi zice ca dispozitivul nu suporta serviciile google play dar eu am servicii google play care ruleaza.
Stie cineva cum pot sa-i fac root la tableta fara sa iau brick?

1 răspuns:
| KALASHER a răspuns:

Cauti pe youtube cum sa faci reboot system sau actualizezi software-ul! Este posibil sa nu mai fie compatibila cu google play sau invers! Bafta!