| Katalin112 a întrebat:

Am o tableta PRESTIGIO MULTIPAD 2 PRIME DUO 8.0, are androidul de 4.1.1 si cand vreau sa-mi iau si eu unele jocuri precum temple run sau asphalt 5, 6, 7,8 oricare imi spune ca nu sunt compatibile cu versiunea dc? are android 4.1 ar trebui sa mearga perfect. Ce trebuie sa fac ca sa poate sa imi mearga si alte jocuri?

1 răspuns:
| alinaalin955 a răspuns:

Probabil ca vrei sa instalezi de pe Google Play.Descarca din alta parte fisierele apk si le pui pe tableta apoi instalezi.