| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca pe blogspot, pe blogul meu, nu mai pot vedea imaginile postate... se vede ceea ce am scris, dar nu si imaginile. Stie cineva care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| JeffRider93 a răspuns:

Hey.Nici mie nu imi apar uneori imaginile la blog.Foloseste alt server pentru internet,diferit de cel pe care il folosesti acum (iar, daca nu stiu ce folosesti, iti recomand:Opera, Mozila, Safari sau Chrome.Internet Explorer merge inimaginabil de greu). :] Sper ca te-am ajutat.