| anonim_4396 a întrebat:

Am pe cineva care i s-a stins laptopul deodata si nu se mai aprinde. Deci era pe net si deodata s-a orpit laptopul.
Ce poate sa faca?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa faca altceva decat sa il duca la un service

| K0sti a răspuns:

Sa-l arunce!

| SergiuBoss11 a răspuns:

S-a ars o componenta.ar trebui sa mearga cu el la service pentru ca numai aia sunt in masura sa depisteze eroarea si, eventual sa o repare

| Andutu21 a răspuns:

Cauzele pot fi multe.
Poate fi o problema si de la incarcator.Ca sa nu te repezi in service te poti duce la un magazin gen Altex / Flanco / Domo zici ca vrei un incarcator dar vrei sa vezi daca functioneaza, o sa te ajute crede-ma daca o sa porneasca inseamna ca este de la incarcator daca nu, alta e problema si necesita service.

| ShakeStar2000 a răspuns:

Poate i s-a consumat bateria sau poate ca s-a jucat prea mult pe laptop.

| Monica_Andreea_2001 a răspuns:

Sa incerce sa-l porneasca cu acumulatorul pus dar, fara baterie.

| expertu07 a răspuns:

Prima oara sa incerce sa il porneasca cu incarcatorul pus sau cu o alta baterie happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru expertu07):

Nu e asta. A incercat.

| emilia25 a răspuns:

Ar putea sa ii scoata bateria