| Ancutzica_1406 a întrebat:

Am pe hi5 un concurs miss stiti cum s-au mai facut
As vrea sa fie mai bun. happy

Imi spune-ti niste idei ce sa fac happy

de ex. vrea ca la sfarsitul anului 2010 sa se aleaga Miss 2010winking dintre castigatorii locului 1 sau alta idee : sa se faca un album cu castigatorul luni si dintre toti castigatorii eu si cu juriul sa aleg una doar.
Voi ce idei aveti?
Sau ce editie ar trebui sa mai fac?
exemple de editi cum ar fi : Best editi, best hair cut etc.

Cele mai bune idei primesc funda!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Best shoes, best eyes, best lips, best ruj laughing, best boyfriend, best bff photo`s (unde sa apara diferite persoane cu cei mai buni prieteni), best cooking-cea mai buna parajitura etc.Bafta! :*