| PROTOTYPE_2267 a întrebat:

Am pierdut un telefon cum il pot gasi l-am cautat peste tot si nimic suna deci nu la luat nimeni si e undeva in casa ca de la cat a plouat se strica va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Eu noaptea il tin sub perna si mai mereu cade sub pat. amintesteti ce ai facut ultima data cu el si cauta in zona aceia unde l-ai lasat ultima data

| RoxxuInna a răspuns:

Sa lasii sa sune si pana nu il gasesti nu inchizi...o sa vezi o sa il gasesti...te sfatuiesc sa suni cu fixul big grin

| AnDrUtZzA_4008 a răspuns:

Trebuie sa fie sub patwinkingwinking

| frankyminune a răspuns:

Posibil sa fie in masina sub scaun, au am cautat 3 zile dupa al meu.

| PROTOTYPE_2267 explică:

L-am gasit sora mea la pierdut pe la o pomana si era langa gard dar nu pot sa cred ca a rezistat la apa