| anonim_4396 a întrebat:

Am pornit calculatorul a pornit 2 secunde si apoi s-a inchis dupa nu a mai mers sa dau start iar. Am scos mufa si am pus-o inapoi si a mers la fel 2 secunde apoi s-a stins. am umblat pe la sursa putin a mers a intrat in windows dar am l-am inchis si acum iar nu mai merge. Am impresia ca e sursa arsa. recent chiar mirosea a ars dar nu am dat importanta. oare sursa e arsa?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ti-am spus! Sursa!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sursa! Vezi cum faci sa arzi si placa de baza!

| Hitback a răspuns (pentru K0sti):

Uite acum vad ca merge, merge chiar bine. dar face figuri cam des nu stiu de la ce poate fi.

| K0sti a răspuns (pentru Hitback):

Ti-am spus! Sursa!

| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Faptul ca pornea 2 secunde si dupa se stingea, arata ca sursa nu mai era in stare sa furnizeze curentul necesar functionarii.
Mai mult ca sigur sursa s-a duswinking, incearca una noua, sau repar-o pe asta, cel mai des i se duce condensatorii.
Te salut,
Adrian!

| Impact25 a răspuns:

Sigurat are cativa condensatori umflati sursa desfa-o si uitate... uitate cam asa arata https://www.google.ro/......ps?/search Daca nu e dusa sursa