| anonim_4396 a întrebat:

Am primit pe telefon un avertisment ca din cauza filmelor xxx am luat virusi si se vor publica informatiile bancare.Mai demult am introdus datele unui card bancar.Am vazut si ca aveam virusi abia dupa o luna si ceva dupa ce am primit avertismentul.Vor fi luati banii de pe card?

Răspuns Câştigător
| jocker007 a răspuns:

Nu te speria, Maria. Și eu mai primesc asemenea avertismente uneori și nici măcar nu intru pe site-uri xxx. Nu prea cred că o să-ți fie extrași bani din cont, stai liniștită. Mai verifică câteva zile, dar îți spun eu că nu o să se întâmple. O zi frumoasă, te pup!

| anonim_4396 explică (pentru jocker007):

Multumesc,Diana!

| Diaana17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere!

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu cumva ai primit avertismentul de la Politia Romana?

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iti ia banii si ai sa mai faci si puscarie ca te ai uitat la filme po.no cu minori

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

In primul rand inteligentule, nu erau cu minori, ci.cu majori care pareau tineri.In al doilea rand, ai putea sa iti tii gura cand stii ca nici macar nu stii despre ce e vorba si ca o persoana chiar asteapta un raspuns care sa o calmeze.Iti multumesc pentru raspuns, dar data viitoare sa iti tii gura daca nu stii despre ce e vorba happy

| untu a răspuns:

Ar trebui ca telefonul dvs. sa fie ecchipat cu cel mai bun antivirus!

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Acum este

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Incerc sa-mi dau seama cat de prost trebuie sa fii ca sa-ti dai datele bancare peste tot. Probabil extrem de prost...

| anonim_4396 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Imi poti spune unde am scris ca le.am dat peste tot? Am scris ca am pus datele unui card bancar pe un singur site.

| FabianelSHAF a răspuns:

În primul rând, eu nu ştiu ce căutaţi pe site-urile alea, mai ales că eşti şi fată. În al doilea, site-urile sunt pline de viruşi, de ad-uri care şi ele la rândul lor au viruşi. Schimbă informaţiile, dar şi parolele de la conturile de socializare sau ce mai ai tu pe acolo, de pe alt dispozitiv.

| jocker007 a răspuns:

Nu-ti retrage nimeni bani de pe card si cardul ala este dotat cu un cod de siguranta nu se retrag bani asa de usor.Nu cred ca ai peste 18 ani mai bine te-ai uita si tu la filme mai decente.