| sfechis a întrebat:

Am problema cu sunetul in windows 7 nu imi merge, ma puteti contact la id sfechisalin@yahoo.com,rapid va rog, sau dati id dumneavoasra aici pe public sau pe privat. va rog foarte frumos

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Vezi daca ai driveru audio instalat! Cel mai bine faci un update la drivere, asta sa fi cu toate driverele la azi! Update poti faci cu slimdrivers pe care il descarci de aici=>http://www.driverupdate.net/ sau de pe site-ul producatorului placi tale de baz.

| molocemarius a răspuns:

Incearca Smart Driver Updater, acest program face update, le downloandeaza pe cele pe care le ai nevoie si le si instaleaza.