| AndreeMeaw a întrebat:

Am probleme cu sunetul la laptop. Cand merge..cand nu. Ce-as putea sa fac? Ajutorrr ..cat mai repede, va roog. FUNDAA

3 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Ca sa-ti dai seama daca e o problema de driver sau de la placa de sunet incearca sa vezi daca sunetul se opreste si atunci cand asculti muzica in casti. Daca se opreste si atunci inseamna ca e o problema la placa de sunet sau driver instalat necorespunzator, dar daca se opreste numai cand asculti in difuzoarele laptopului atunci problema e de la difuzoare, probabil e intrerupt vreun fir.

| AndreeMeaw explică (pentru laurentiu80):

Laurentiu, se opreste si cand ascult la casti. Cum as putea rezolva problema? Am reinstalat si windows-ul si degeaba. A mers la inceput, apoi iar ca si inainte

| CatalinOrzan a răspuns:

Ce inseamna mai exact nu merge? Adica porneste sau nu face nimic?