| BarbieNuMaiViseaza a întrebat:

Am pus mai devreme o intrebare. Era vorba de Adobe Flash Player ca nu puteam sa-l downloadez. Am reusti sa-l downloadez, am inchis mess-ul si mozilla, l-am instalat dar tot nu pot vedea filmulete p youtube sau aplicatii pe hi5. Imi apare ca si cum nu ar fi instalat sad

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Daca ai mozilla si ai Adobe flash player instalat dar nu merg filmuletele si aplicatiile flash de pe youtube si alte site-uri atunci dai -tools(unelte)->add-ons(suplimente) ->sectiunea plugins cauta Adobe flash sau shockwave flash si dai click pe enable.
Daca folosesti internet explorer dai -tools->manage add-ons->Enable or disable add-ons si aici click pe show add-ons that have been used by internet explorer si mai jos click pe tot ce are numele Adobe si mai jos click pe enable si Ok. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

O solutie simpla ca am vazut ca multi se incurca. Adobe e conceput diferit pentru ie si mozila... daca ai ales bine adica obtiunea de sub Adobe flash player other brosers atunci ai o o problema in plugin-uri

| GdX a răspuns:

Dar un restart ai dat la calculator?