| anonim_4396 a întrebat:

Am pus o noua poza pe fb. Acum vreau sa o pun la profil dar cand o pun imi apare in cronologie.
Cum fac sa apara normal?

Răspuns Câştigător
| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Pui poza pe fb, o pui la profil, iar apoi cand apare in cronologie dai pe sagetuta din colt si dai hide (ascunde) si nu o vei mai avea in cronologie, va aparea doar pe home ( acasa)la prieteni tai eventual
FUNDA?

| anonim_4396 explică (pentru OmulSiXPacksSs):

Am facut asa si tot nu merge.Deci..Am o poza deja pusa pe fb. Vreau sa o pun la profil.Am dat la poza, setari, seteaza ca poza de profil si dupa am facut incadrarea etc. Cand am dat salveaza mi s-a salvat poza decupata si s-a multiplicat.Adica,dupa ce am pus-o la profil si am dat pe ea, imi apare cea decupata (noua) nu cea deja care avea like-uri.Cum fac?

2 răspunsuri:
| Tha_Andrutza_Dlk_1985 a răspuns:

Estev simplu laughing Dai pe profil si acolo iti arata sa incarci o fotografie:incarci fotografia din laptop/calculator si apoi gata laughing S-a pus de profil
Si pentru a sterge o fotografie din cronologie, dai pe fotografie si apoi dai la setari la stergere.
Sper ca te-am ajutat!
Fundita :? :*