| DrMeow a întrebat:

Am Samsung Corby. Exista programe ( aplicatii) pentru telefon touch screen cu care sa pot desena pe telefon folosind acel " bat" de la telefon. Help me! Dau fuNda si vot!

6 răspunsuri:
| me_3408 a răspuns:

Am si eu corby.am sa te intreb eu ceva, de unde ai programul ala de desenat? si app merge doar cu degetele

| Serginho10 a răspuns:

Da exista aplicatii pentru acel Samsung
si te sfatuiesc sa cauti pe TRAKERE doar acolo ai sa gasestiwinking

| Diana06 a răspuns:

In primul rand samsund corby nu are bat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie... eu vreau sa stiu ce programe merg pe corby. Dar pana acum nu am gasit mare lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit aplicatii de desenat pentru telefon cu touch cauta pe www.cell11.com