| anonim_4396 a întrebat:

Am scos un card de vreo 6 ori din telefon si l-am bagat inapoi fara sa dezactivez functia aia de indepartare a cardului si acum 3 sferuri din poze sunt duse si toate videoclipurile.......am incercat sa fac ceva cu recuva si cu inca un program de recuperat datele doar ca atunci cand vreau sa fac asta nu imi apare sa selectez partitia de card. aveti idee ce are? vreau neaparat sa recuperez pozele

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cardul trebuie citit intr-un cititor separat, atunci poate poti recupera ceva.

| gelu1970 a răspuns:

Dr.Fone pentru Android

| octav005 a răspuns:

Este posibil sa nu m-ai poti folosi cardul in acel telefon. trebuia macar sa opresti telefonul ca sa scoti cardul.
NU poti scoate cardul cu tel pornit, pe acel card ruleaza niste aplicatii. de aia te duci la setari si dai la indepartare card, ca sa iti apreasca acele aplicatii.
poti incerca si pe un cititior de carduri.