| AndreyFCD a întrebat:

Am si eu doua intrebari:
1)Poti schimba placa video la laptop Asus K52J?
2)Daca da, ce placa imi recomandati pentru FPS cat mai mare in jocuri pe ultra?

Răspuns Câştigător
| negrisor a răspuns:

Nu merge sa schimb placa video numa rami procesoru si hardu atat am aceeasi marca ca ata de laptop si am incercat tot ce era posibil placa ii integrata si n-are rost thinking funda?

2 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

E complicat trebuie sa ai un monitor si o placa video compatibila cu placa de baza.E complicat.

| bogdancuB a răspuns:

Daca nu este integrata poti sa o schimbi adica unde este numele placii sa nu scrie chipset oricum e bine sa iti iei nVIDIA geforce gtx ca este una dintre cele mai bune sau radeon hd 5850 dar depinde si de procesor. Nvidia e pentru Intel si radeon e pentru AMD. BFT