| Shripii1234 a întrebat:

Am si eu laptopul respectiv Myria MY834GY si nu stiu care este tasta de bios sau combinatiile de taste pentru a intra in bios.Multumesc.

1 răspuns:
| Korkodeln a răspuns:

Nu pot sa iti zic despre laptopul tau (e imposibil de gasit pe net), dar "suspectii uzuali":

ESC, DEL, F2, F10, F12

ATENTIE: Unele laptopuri nu au tastele Fx accesibile direct, ci mixate cu alte functii si mai au o tasta suplimentara "Fn" sau "Function" de selectie a lor, e posibil sa fie necesar sa apesi Fn+F10 sau F12 la pornire.