| GulDan a întrebat:

Am si eu nevoie sa ma angajez cat de rapid pot. Va rog exista jov de 4-5 ore? ca trebuie sa invat si pentru. BAC...

PS:Unde gasesc joburi de genu?

Răspuns Câştigător
| Zaira_Dobre_1975 a răspuns:

Incearca la firmele de curierat ca sortator marfa sau manipulant marfa. Ei lucreaza numai noaptea si de asemnea poti opta sa lucrezi doar 4 ore. Si eu am lucrat, dar e munca de te cocosezi. Acum depinde la ce firma muncesti.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-am mai raspuns odata la o intrebare de gen. Nu mai posta mereu aceleasi intrebari. Mai bine cauta pe OLX sau pune anunt la ei.

| anda00anda a răspuns:

Pai la Kfc se angajeaza si la mecdonald's ca asistent sau casier sau bucatar cu 5-6 ore cu 1000 de lei plus masa care ti-o dau pe gratis. Sper ca te-am ajutat. Fundita happy

| Zaira_Dobre_1975 a răspuns:

Pe ejobs